עיבוד שבבי - על כלים, מכונות וציוד לעיבוד שבבי

כלים לעיבוד שבבי צריכים להיות כלים איכותיים, כאלה המיוצרים מחומרי גלם העומדים בכל דרישות התקן ומסוגלים לבצע את עבודות הכרסום השונות ביעילות המרבית.  ט.ק.א טכנולוגיה מתקנת כלים לעיבוד שבבי באיכות הגבוהה ביותר, אשר בעזרתם ניתן לבצע עבודות מדויקות ולהגיע לתוצאות הרצויות.

כלים לעיבוד שבבי

עיבוד שבבי הוא תהליך עבודה במהלכו מייצרים מוצרים שונים באמצעות הסרה של חומר מגוש שלחומר גלם. משמעות הדבר היא, שלטובת ייצור מוצרים מסוימים לוקחים גוש גדול מאוד של חומר, כזה המסוגל להכיל את המוצר הסופי, ומבצעים חיתוך מדויק של עודפי החומר הלא נדרשים. את החיתוך ועיצוב הצורה מבצעים בצורה הגבוה ביותר בתיקון מכונות – עיבוד שבבי. 

מה ההבדל בין סוגים שונים של ציוד לעיבוד שבבי? מהן מכונות לעיבוד שבבי

הנה כמה סוגים שונים של ציוד לעיבוד שבבי שבו אפשר להשתמש על מנת להשלים את התהליך על הצד הטוב ביותר:

א. מחרטות – מחרטה מאפשרת לבצע עיבוד על גבי חלקים ציריים סימטריים. מלבד עץ, היא משמשת גם לעבודה על גבי מתכת או פלסטיק.

ב. כרסומות – כרסומת היא מכונה שבה משתמשת על מנת לבצע עיבוד על גבי משטחים מישוריים וצורתיים. בגלל המאפיינים המיוחדים של כרסומות, ניתן לבצע עם המכונה עיבוד של כמעט כל הצורות הגיאומטריות.

ג. מסורים – מסור יכול להיות מופעל בצורה ידנית או חשמלית ואוטומטית, כדי לחתוך עץ וחומרים אחרים. בהרבה מאוד מקרים, מסורים משמשים לטובת ביצוע עבודות העיבוד השבבי הבסיסיות ביותר.

ד. מקדחות ומשחזות – מקדחות ומשחזות פועלות באופן מעט שונה, אך הן דומות מבחינת היכולת לבצע עיבוד שבבי על גבי חומרי גלם חזקים וקשיחים. בנוסף, גם מקדחות ומשחזות אפשר להחליט האם להפעיל באופן ידני או ממוחשב.

מכונות אלה זקוקות לאביזרים וכלים ייעודיים, לרבות ראשי מקדח, מסורים, ראשי כרסום ועוד. לכלים אלה יש צורות שונות ואופני שימוש שונים, המסייעים ליצירת הצורה הסופית של המוצר. כאשר מבצעים את העבודה באמצעות כלים איכותיים, ניתן להגיע לרמות דיוק גבוהות מאוד של עד אלפית המילימטר.

כלים לעיבוד שבבי - רק בט.ק.א טכנולוגיה

ט.ק.א טכנולוגיה מתמחה בייצור ובשיווק כלים לעיבוד שבבי. כל הכלים מיוצרים מחומרי גלם איכותיים בלבד ועומדים בכל דרישות התקן, כך שאתם מקבלים כלים שמאפשרים לכם לבצע עבודות בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אנחנו בט.ק.א טכנולוגיה יודעים. 
שכאשר מדובר בעיבוד שבבי הדבר החשוב ביותר הוא הדיוק, וכלן כל ראש מקדח וכל מסור שאנחנו מייצרים  –  מיוצרים תוך השגחה קפדנית וביצוע בדיקות עבודה יסודיות.

דילוג לתוכן