תיקון מכבשים

מתעניינים לגבי תיקון מכבשים? רוצים לקבל הצעת מחיר על שיפוץ של ציוד תעשייתי? מחפשים אחר חלקים מקוריים למכונות ישנות? רכזו את הבקשות אצל המומחים של ט.ק.א. טכנולוגיה. 

אנחנו בחברת ט.ק.א. טכנולוגיה בע"מ מעמידים לרשות הלקוח את הכלים המתקדמים ביותר עבור שירותי תיקון מכונות ושיפוץ ציוד תעשייתי. יש לנו ניסיון של מעל 40 שנה באחזקה של ציוד תעשייתי לעיבוד מתכות. החברה שלנו היא בין הגדולות בתחומה בארץ, עם עשרות אלפי לקוחות מרוצים ומוניטין מכובד. אנו מבצעים תיקון, שיפוץ ואחזקה של ציוד מפעלים מכל הסוגים. לרשותנו עומד מלאי גדול של חלקי חילוף עבור מכבשים, מחרטות, מכונות CNC, מכונות ריתוך ועוד.

כל אחד מהנציגים שלנו ישמח לתאם עבורכם הצעת מחיר עבור תיקון מכבשים. דרכנו תיהנו מליווי אישי ומתמיכה מקצועית לאורך הדרך ועד שתהיו מרוצים. סל השירותים שלנו כולל החלפת ברגים ואומים מוליכים, אספקה של אוטומטים חזקים במיוחד לכרסמות ומחרטות, הרכבת מערכות דיגיטליות למכונות לעיבוד מתכת והתקנת מערכות CNC על מכונות קונבנציונאליות.

הכל על תיקון מכבשים

אנו עוסקים בתיקון של כל סוגי המכבשים הנמצאים בארץ, לרבות:

  • מכבשים הידראוליים
  • מכבשים פריקציוניים
  • מכבשי אימפקט

 

יש לנו את היכולת הדרוש לביצוע החלפת קאילים ותיקונם. בנוסף, אנו מגלמים בהצעת המחיר האטרקטיבית גם תיקוני תפוחים, ברגים, סדן, מסילות, החלפת בוקסות ותיקוני הופים. נבדוק איזה סוג של תיקון הוא המתאים ביותר למכבש שלכם ונדאג לעדכן אתכם בכל התפתחות. מעבר לכך, נבצע עבורכם במידת הצורך החלפת אטמים ובדיקת עומסים. 

תיקון מכבשים

לא מוכנים להתפשר על אחריות? מחפשים שירות מקצועי הניתן על ידי מהנדסים? 
אל תתנו לכל אחד להתעסק עם המכבש שלכם: חייגו עכשיו 03-5519747 ובואו להתייעץ עם נציגי החברה המובילה בישראל בתחום תיקון מכונות עיבוד שבבי.

דילוג לתוכן