מה עושים במקרה של תקלה במפעל?

ידוע שככל שיש במפעל יותר מכונות, כך הסיכוי לתקלה גדלה יותר
תקלות במפעל הן בעיה אשר יכולה להקטין אתתפוקת המפעל ואף לגרום להפסקה מוחלטת של העבודה במפעל. כאשר מדובר בגדול ענק  או במפעל המכיל סוגים רבים של מכונות לעיתיםיהיה קשה מאוד לאתר את מקור התקלה או הבעיה, וזה כמעט בלתי אפשרי לעשות זאת בליאנשי מקצוע מנוסים. בכדי להימנע ממצבים כאלו, חשוב להזמין חברה מקצועית לאיתורתקלות כדי שיאתרו את  התקלות מראש לפני שהן הופכות לחמורות יותר, יכול לחסוך זמן וכסף רב ולעזור לקצב והמשכיות העבודה. 

היתרון האדיר לאיתור תקלות לפני הבעיה על ידי אנשי מקצוע?

במפעל המכיל מכונות רבות וגדולות ישנוסיכוי גבוה ביותר להופעת תקלות רבות. כאשר מדובר במכונות ייצור ענקיות ישנו גם קושי מאוד גדול לאתר לבד את מקור התקלה ומסובך ביותר לטפל בה באופן עצמאי. לכן,במקרה בה מתעוררת תקלה חשוב להזמין חברה מקצועית אשר תאתר את התקלה ביעילות ותדע להמליץ על הדרך הטובה ביותר לתיקון התקלה.

תיקון מחרטות

בדיקה מקיפה של אנשי מקצוע

כאשר מזמינים חברה לאיתור תקלות, אנשי המקצוע של החברה מבצעים בדיקה מקיפה של כל המכונות במפעל כדי להבין מהו מקורהבעיה. אנשי המקצוע יודעים לבצע בדיקות הכוללות בדיקות תקינות, בדיקות חיצוניים ובמקרה הצורך אף בדיקות פנימיות ומכניות למכונות השונות. במקרה זה גוברת החשיבות להזמין שירות מחברה מקצועית ומנוסה המומחית בתיקון של מגוון רחב של מכונות תעשייה,כי אז ניתן להיות בטוחים כי הם מכירים את כל המכונות הנמצאות בשימוש במפעל ויודעים מהי הדרך הנכונה ביותר לתקן את הבעיה.

תיקון במקום

מאחר ורוב מכונות הייצור הן מכונות גדולות ומסיביות אשר לא ניתן לשנע ממקום למקום, חברה איכותית לאיתור תקלות תציע גם שירותי בתיקון מכונות במקום. כאשר החברה הבודקת והחברה המתקנת הן אותה חברה, ניתן להיותבטוחים שהתיקון יתבצע בדיוק על פי האבחנה שניתנה בנוגע לתקלה ושאנשי המקצוע לא יפספסו דבר. כמו כן, מאחר ואנשי המקצוע של החברה כבר נמצאים במפעלך, תהליך התיקון יהיה מהיר הרבה יותר מאחר ולא תיאלץ לקרוא לאנשי מקצוע אחרים לצורך התיקון שלהתקלה.

שמירה על אורך חיים המכונות

מכונות במפעל הן דבר יקר ערך ומהותי לצורךטיפול ותיקון נכון ומקצועי במכונות ישמור על אורך חיי המכונה ויחסוך לכם כסף רבבהחלפת המכונה באחת חדשה.לשמירה בטוחה על המכונות.

לכל תקלה במפעל יש לפנות למומחים שלנו – ט.ק.א. טכנולוגיה בע"מ

חברת ט.ק.א. טכנולוגיה בע"מ הינה חברה מקצועית ומנוסה בעל ידע רב בתיקון מכונות לתעשייה מסוגים שונים, המציעה שירותיאיתור תקלות במפעל. בזכות הניסיון והידע הרב בתיקון מכונות מכל הסוגים, החברהיודעת להציע שירות איכותי מקצועי שיסייע באיתור ותיקון התקלות המכאניות במפעל

דילוג לתוכן