השחזת סכין גליוטינה

עובדים עם גליוטינה לעיתים קרובות? נמאס לכם מסכין קהה? צרו קשר עם נציגי ט.ק.א. טכנולוגיה בע"מ ובואו לקבל הצעת מחיר מיוחדת על שירותי השחזה.
 
ט.ק.א. טכנולוגיה בע"מ היא החברה המובילה והגדולה בישראל של תיקון ציוד תעשייתי לעיבוד מתכת. לאורך השנים שירתנו לקוחות במגזר הציבורי והתעשייתי וביצענו פרויקטים מורכבים. אנו מתמחים בתיקון ואחזקה של מגוון סוגי ציוד ובין היתר עוסקים בטיפול במחרטות, כרסמות ומכונות ריתוך. 
דרכנו תוכלו לתאם שירות מיוחד של השחזת סכין גליוטינה. איתנו תיהנו משירות בשפה העברית או הרוסית, מליווי מקצועי ומיחס אישי. אנחנו יודעים עד כמה עבודה עם גיליוטינה חשובה עבור התפוקה שלכם ומתחייבים להשחזה מהירה, יעילה, איכותית ובטוחה.

מתי מבצעים השחזת גיליוטינה?

סכיני גיליוטינה קובעים את יעילות ודיוק החיתוך. מומלץ לבצע השחזה לעיתים קרובות או לאחר פרויקטים גדולים. גם בלאי ושחיקה עלולים לפגוע באיכות הגיליוטינה ולמנוע את רמת הביצועים הנדרשת. תהליך ההשחזה מתבצע במדויק והוא מבטיח יתרונות רבים:

  • הכנסת הסכין למשחזת לצורך
  • יישור ראשוני
  • גימור עם משחזת ידנית
  • דיוק בקצוות הלהב 
  • שיפור הסימטריה בסכין
  • גימור ידני עם נייר לשיוף מתכות

חברתנו תשמח לעמוד לרשותכם במהלך השחזת גיליוטינה, תיקון מכונת ריתוך או התאמת שירותי תיקון ושיפוץ ציוד תעשייתי. לכל אחד מהצוות שלנו יש ניסיון משמעותי בשירות מן הסוג הזה. אנו מנוסים בהשחזה של סכינים ומציעים שילוב אטרקטיבי בין מחיר נוח ויעילות ללא פשרות. לאחר ההשחזה תוכלו להשתמש בסכין גיליוטינה בצורה אפקטיבית, קלה ונוחה. 

רוצים להקל על העבודה? סכיני הגיליוטינה שלכם כבר לא חדים כמו בעבר? זה הזמן לבצע השחזה: חייגו למספר 03-5519747 או השאירו פרטים באתר ואחד מנציגי יתאם מולכם פגישת היכרות בהקדם. 

דילוג לתוכן