תיקון CNC - טכנאי CNC

זקוקים לשירותי תיקון מערכות CNC? מעוניינים להתייעץ עם אנשי מקצוע לגבי שיפוץ ציוד תעשייתי? רוצים לטפל בציוד לעיבוד פח? זקוקים לשירות עבור מכונות לעיבוד פח? צרו קשר עם נציגי ט.ק.א. טכנולוגיה בע"מ ותיהנו משירות מעולה בכל רחבי הארץ. 

חברת ט.ק.א. טכנולוגיה בע"מ מתמחה באחזקה של ציוד תעשייתי לעיבוד מתכות כבר משנת 1974. החברה מציעה שירותי תיקון, שיפוץ ואחזקה של ציוד מפעלים ומספקת את שירותיה ללקוחות במגזרי התעשייה השונים. לרשות החברה מלאי גדול של חלקי חילוף מקוריים ויכולת לייבא כל חלק הדרוש לצורך טיפול איכותי במכונות.

כיצד מתבצע תיקון מכונות CNC

CNC הוא מונח המשמש לתיאור בקר מחשב המתוכנת לקבל קלט בשפת הוראות סטנדרטית, המזוהה עם התחום של "תכנון בעזרת מחשב". המטרה של מכונות CNC היא להניע על פי פקודה כלי עיבוד שבבי כגון:

  • כרסמת
  • מחרטה
  • מקדחה
  • כיפוף פחים (מכונות לעיבוד פח)
תיעוד מכונה לעיבוד פח שעברה תיקון עי טקא טכנולוגיה בעמ

הכלי הנשלט על ידי בקר  CNC משמש לייצור רכיבים בתעשייה. הדגש הוא על הסרה בררנית של חומר מגוש חומר גלם, אולם היעילות של העבודה באה לידי ביטוי בחישובים המניעים את הכלי החשמלי על פי ההוראות. במילים אחרות, כל תקלה קטנה במערכת ההפעלה של המכונות עלולה ליצור נזקים בלתי הפיכים.
 
על מנת לתקן את המכונות יש צורך בטכנאי CNC בעל הכשרה, ידע וניסיון. המכונות נשלטות ישירות ממחשב בו מותקנת תוכנה ייעודית והן מאפשרות מעבר מהיר מתכנון לייצור, כמעט ללא שרטוטי נייר. המכונות הללו אחראיות במידה רבה על ההתקדמות העצומה שחלה בתחומי התעשייה בעשורים האחרונים, בעולם בכלל ובארץ בפרט. יחד עם זאת, יש להדגיש את החשיבות של גיוס אנשי מקצוע לצורך טיפול ותחזוקה במכונות.

מה זה CNC?

CNC הוא מונח מקצועי שכיח בקרב אנשי מקצוע העוסקים בכלים לעיבוד שבבי. בעבר שימש המונח הזה לתיאור בקר מחשב עם פונקציה של קבלת קלט בשפת הוראות סטנדרטית.
כיום המשמעות שלו הרבה יותר מגוונת.

מעבר לכך, גם בכלים לכיפוף פחים יש צורך בטכניקה מן הסוג הזה. הדבר החשוב הוא לשלוט על המכונות ישירות מהמחשב וכך לאפשר מעבר מתכנון לייצור כמעט ללא שרטוטי נייר. בטווח הקצר המשמעות היא חיסכון אדיר בעלויות, כאשר בטווח הארוך מדובר על מהפכה של ממש.

חברת ט.ק.א. טכנולוגיה בע"מ גאה להוביל את שירותי תיקון CNC בישראל ולהציע מגוון רחב של פתרונות עבור לקוחות בכל רחבי הארץ. כל השירותים שלנו כוללים בדיקות איכות. אנו עושים שימוש בציוד מתקדם ומציבים את האינטרס של הלקוח בראש סדר העדיפויות.

שירותים של חברת ט.ק.א. טכנולוגיה בע"מ מיועדים לטובת המכונות הנמצאים אצל ללקוח. המכונות החדישות שלנו מתמודדות במהירות עם תקלות כגון שבירת כרסום ואף מסוגלות להזעיק את המפעיל באופן מיידי. תיקון מכונת לעיבוד שבבי זה רק ט.ק.א טכנולוגיה.

דילוג לתוכן